.

צורת קפה שולחן וברזל ספה שולחן לצד שולחן בית ריהוט קישוט צד שולחן

צורת קפה שולחן וברזל ספה שולחן לצד שולחן בית ריהוט קישוט צד שולחן

ILS 49.99

זמינות
המוצר זמין

1. לחסוך מקום, גודל קטן מספיק שטח אחסון, לעשות שימוש מלא של חדר שטח. 2. את ג‑צורת עיצוב יכול להתאים כל סגנון של ריהוט הבית. 3. מגוון רחב של ישים, מתאים לכל פינה של המשפחה, מחקר, משרד. 4. עשוי מתכת ועמיד צפיפות לוח, שריטה עמיד * חסר ריח ועמיד. 5. ההתקנה קלה וניתן להשלים את ההתקנה בפשטות ובמהירות בהתאם להוראות. 1. לחסוך מקום, גודל קטן מספיק שטח אחסון, לעשות שימוש מלא של חדר שטח.2. את ג‑צורת עיצוב יכול להתאים כל סגנון של ריהוט הבית.3. מגוון רחב של ישים, מתאים לכל פינה של המשפחה, מחקר, משרד.4. עשוי מתכת ועמיד צפיפות לוח, לגרד עמיד,, חסר ריח ועמיד.5. ההתקנה קלה וניתן להשלים את ההתקנה בפשטות ובמהירות בהתאם להוראות.מפרט : סוג פריט : צד שולחןחומר : משקל ברזל : כ. 5800 גרם / 204.6 עוז נושאת עומס עליון : כ. 20 ק ג/44.09 ליברות עומס נושאות : כ. 5 קילוגרם/11.02 ליברגודל מוצר : כ. 51איקס 32איקס 60ס מ / 20.1איקס 12.6איקס 23.6איקס שיטת התקנה : הצעד הראשון : לפרוק, הצעד השני : לתקן את חורים עם ברגים מתאימים, להתקין את ברזל מסגרת, הצעד השלישי : לבסוף להתקין את לוח, ולהשלים את התקנה במהירות ובקלות.שטח חיסכון : גודל קטן ושפע של שטח אחסון, לעשות שימוש מלא של שטח בחדר שלך, ולהביא נוחות רבה לחיים שלך.סגנון ישים : ופשוט ג בצורת עיצוב, עם כל סגנון, מתאים לכל פינה של המשפחה, מחקר, משרד.רשימת חבילה : 1 שולחן צד הערה : 1. בבקשה לאפשר 1-2 ב שגיאה בשל מדידה ידנית. תודה על ההבנה שלך.2. צגים אינם מכוילים אותו, צבע פריט מוצג בתמונות עשוי להיות מראה מעט שונה מהאובייקט האמיתי. בבקשה לקחת את אמיתי כסטנדרט.3. אנא שים לב כי אתה תקבל כמה של חלקי חילוף, אתה צריך להרכיב בעצמך.

מפרטים מוצהרים

Item Type:
Side Table
Material:
MDF+Iron
Weight:
Approx. 5800g / 204.6oz
Tabletop Load Bearing:
Approx. 20kg/44.09lb
Board Load Bearing:
Approx. 5kg/11.02lb
Product Size:
Approx. 51x32x60cm / 20.1x12.6x23.6in
Installation Method:
The first step
Space Saving:
Small size and plenty of storage space, make full use of the space in your room, and bring great convenience to your life.
Applicable Style:
and simple C-shaped design, with any style, suitable for any corner of the family, study, office.
Package List:
1 x Side Table :
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real as standard.:
3. Please kindly note that you will receive several of spare parts, you need to assemble by yourself. :