.

ברגים ומברגים של ריידה תואמים לגרמין פניקס 7 / פניקס 6 / פניקס 6 פרו / פניקס 5 / פניקס 5 פלוס מוטות בורג מתכת להחלפה

ברגים ומברגים של ריידה תואמים לגרמין פניקס 7 / פניקס 6 / פניקס 6 פרו / פניקס 5 / פניקס 5 פלוס מוטות בורג מתכת להחלפה

ILS 3.00

זמינות
המוצר זמין

תאימות-מוטות בורג מתכת מנירוסטה זו תואמים לגרמין פניקס 7 / פניקס 6 / פניקס 6 פרו / פניקס 5 / פניקס 5 פלוס. התקנה קלה-את בורג מוטות מגיע עם מברגים, אשר יכול לעשות שעון להקת מנעולי על חכם שעון ממשק בדיוק ובצורה מאובטחת. קל להתקין ולהסיר עם מברגים. חבילה - 2 מוטות בורג, 2 מברגים. (הערה : את חכם שעון הוא לא כלול). מתנה אידיאלית-מושלמת לבחירת מתנה נהדרת ליום האם, יום האב, יום הולדת, יום נישואין, יום האהבה, חג המולד, חג ההודיה וכו'. ללא טרחה לאחר שירות ומכירות-אם יש לך שאלות על המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר. אנו נותנים לך תגובה מהירה בתוך 24 שעות, ולתת לך חווית קנייה שמחה. ריידה היא מפעל המתמקד במחקר ופיתוח, ייצור ומכירה של אביזרי שעון חכם. יש לנו מערכת ניהול איכות מלאה ומדעית והם מחויבים לספק לך חווית קנייה טובה וחווית לבישה. שביעות רצון הלקוחות היא המרדף הנצחי שלנו. מפרט מוצר : שם מותג : ריידה דגם תואם : גרמין פניקס 7ס/פניקס 6ס/פניקס 6ס פרו/פניקס 5ס/פניקס 5ס פלוס חומר : מתכת צבע : מוצג כתמונה מה שאתה מקבל : 2 מוטות בורג לגרמין פניקס 7ס/6ס/6ס פרו/5ס/5ס פלוס. (את חכם שעון הוא לא כלול). 2 מברגים הערה : את בורג מוטות רק, את חכם שעון הוא לא כלול. טיפים : בשל הבדל אור וצגים שונים, קלים צבע הבדלים בין האובייקט בפועל והתמונה. אבל הם בעצם אותו הדבר, האיכות והסגנון עולים בקנה אחד עם תיאור המוצר. הפקודה חמה : אם המוצר שרכשת נשלח מהמפעל על ידי המוכר, זה ייקח בערך 7-21 ימים להגיע. תודה רבה לך על ההבנה והסבלנות שלך. לאחר שירות ומכירות : אם יש לך שאלות על המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר. אנו נותנים לך תגובה מהירה בתוך 24 שעות, ולתת לך חווית קנייה שמחה.

מפרטים מוצהרים

Brand Name:
REYDA
Compatible Model:
Garmin Fenix 7S/Fenix 6S/Fenix 6S Pro/Fenix 5S/Fenix 5S Plus
Material:
Metal
Color:
Shown as picture
What You Get:
2 x Screw Rods for Garmin Fenix 7S/6S/6S Pro/5S/5S Plus. (The Smart Watch is not included).:
2 x Screwdrivers:
NOTE:
The screw rods only, the smart watch is not included.
Tips:
Due to the difference in light and different monitors, there may be slight color differences between the actual object and the picture. But they are basically the same, the quality and style are consistent with the product description.
Warm Prompt:
If the product you purchased is shipped from the factory by the seller, it will take about 7-21 days to arrive. Thank you very much for your understanding and patience.
After-Sales Service:
If you have any questions about our products, Please feel free to contact us via mail. We will give you a quick response within 24 hours, and let you have a happy shopping experience.